top of page

Kurucumuz

WhatsApp Image 2023-11-15 at 12.14.48.jpeg

Muhammet Nalkıran 

MNK GROUP, enerji, gıda, geri dönüşüm ve uluslararası ticaret alanlarında faaliyet gösteren, ISTANBUL merkezli bir şirketler grubudur. Geniş ürün yelpazesi ve yenilikçi yaklaşımlarıyla tanınan grup, küresel pazarda kalite ve güvenilirliğe odaklanarak sürdürülebilir büyüme hedeflemektedir.

Misyon

MNK GROUP olarak, enerji, gıda, geri dönüşüm ve uluslararası ticaret sektörlerinde, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Çevreye ve topluma saygılı, etik ve sorumluluk bilinciyle hareket ederek, sektörlerimizde öncü olmayı ve uzun vadeli değer yaratmayı hedefliyoruz.

Vizyon

MNK GROUP'un vizyonu, global ölçekte sektör lideri olmak ve yenilikçi iş modelleriyle sürdürülebilir büyümeyi teşvik etmektir. Çeşitlendirilmiş iş kollarımızla dünya çapında tanınan bir marka haline gelmek, müşterilerimize ve paydaşlarımıza sürekli değer katmak ve dünya çapında pozitif bir etki yaratmak temel hedefimizdir.

Şimdiye Kadarki Yolculuğumuz

2018

MNK YATIRIM KURULDU

MNK Yatırım, yatırım endüstrisine yeni bir yaklaşım getirme vizyonuyla kurulmuştur.

2020

MEN PETROKİMYA KURULDU

MEN Petrokimya, sektördeki geniş bilgi birikimi ve tecrübesiyle, müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunarak, sürdürülebilir ve çevre dostu uygulamaları ön planda tutmaktadır

tea-plantation-south-korea-bright-green-bushes-are-green-tea (1).jpg
bottom of page